Hizmetlerimiz

Gayrimenkul sektöründe verdiği hizmetlerle Alıcı ve Satıcıların ihtiyaçlarını doğru anlayan, akılcı ve doğru yönlendirmeleri yapan, müşterilerinin deyimiyle “fark yaratan” bir firma Holl Gayrimenkul…

Gayrimenkul Pazarlama Aracılık Hizmetleri.

Bugün gelinen nokta itibarıyla Gayrimenkul Sektöründe “tek yetkili” ve “açık pazarlama” dediğimiz iki tip pazarlama faaliyeti bulunmakta.

“Tek yetkili” pazarlama faaliyeti, tüm pazarlama aktivitelerinin ve diğer Gayrimenkul firmalarına da yapılan tanıtım faaliyetlerinin Holl Gayrimenkul tarafından üstlenildiği bir pazarlama yöntemi. “Tek yetkili” pazarlama, mevcut sistemler içinde en verimlisi olarak önerilmekte.

“Açık pazarlama” sistemiyse, hem Holl Gayrimenkul hem de diğer gayrimenkul firmalarının pazarladıkları mülkle ilgili piyasada farklı farklı rakamların telaffuz edildiği, fakat hiçbirinin birebir sorumluluk almadığı, işlemin gerçekleştiği durumda Hizmet Bedeli aldığı sistemdir ki bu şekilde pazarlamayı ne mülk sahipleri ne de gayrimenkul ofislerinin tercih etmemesi en doğru seçim olur.

Alıcı – Kiracı Temsilciliği.

Bu işlemlerin bir diğer boyutuysa, Alıcı – Kiracı Temsilciliği’dir. Bugün bir ev almak ya da kiralamak için yola çıktığınızda, farklı evleri ya da aynı evleri, çok farklı firmalarla görebilirsiniz. Bu durum daha işin en başında sizin motivasyonunuzu düşürebilir, tapu ve belediye kayıtları konusunda yeterli detaya ulaşamazsınız, maalesef hata riskiniz artar.

Bu durumda, “tek yetkili” olarak sadece Holl Gayrimenkul’u tercih etmeniz durumunda, uzman ve eğitimli kadromuz tüm bu olumsuzlukları sizin için bertaraf eder. Ayrıca uygun olarak görünmekte olan portföyler birebir gezilerek uygunlukları ve hukuksal durumları değerlendirildikten sonra tarafımızdan bir süzgeçten geçirilir, size uygun porföyler görüşünüze sunulur. Bu durumda hem para hem de zaman kazanmış olursunuz…

Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım.

Yatırım yapmayı düşünen müşteriler için, öncelikle yatırım yapılacak gayrimenkullerin belirlenmesi, detaylı fizibilite hazırlanması, projenin geliştirilmesi ve pazarlanması süreçlerinde kapsamlı danışmanlık hizmeti veririz.

Eksperlik – Bilirkişi Danışmanlığı.

Yaptığımız faaliyetler içerisinde eksperlik – bilirkişilik hizmetleri de vardır. Karşılaştırmalı piyasa analizi ve detaylı bir raporlamayla mülkünüzün hukuksal durumu, piyasada bulunan rakip gayrimenkullerin fiyatları, son işlem görmüş olan gayrimenkullerin fiyatları hakkında raporlar hazırlarız, size ayrıntılı ve dökümlü bilgi veririz. Gayrimenkulünüzün doğru fiyatlandırılmasını sağlarız.

Doğru adres Holl Gayrimenkul...© 2013 Holl Gayrimenkul Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır. Kopyalama yapılamaz !
English
Facebook Twitter Boğaz Haritası
İletişim
Basında Biz
Ana Sayfa
Öne Çıkan Portföyler
Projeler
Biz Kimiz
Hizmetlerimiz
Ekibimiz
Emlak Sözlüğü